"Члени Молодіжного націоналістичного конгресу просять усіх, хто був свідком цих подій, володіє цінною інформацією, сприяти розслідуванню справи та відновленню справедливості. Особи, які нададуть дані, які допоможуть затримати і притягнути до відповідальності винних, отримають винагороду у розмірі 1000 гривень. Українці - не ідіоти. Сьогодні нами намагаються маніпулювати", - сказала член Молодіжного націоналістичного конгресу Соломія Фаріон.
Вона переконана, що "війною пам'ятників" влада намагається відволікти від реальних проблем.

"Цією "війною пам'ятників" наш народ провокують на розкол держави, нацьковують один на одного, відволікаючи від реальних проблем", - сказала Фаріон.

Нагадаємо, днями пам'ятник і меморіальну дошку Степанові Бандері пошкодили в селі Воля-Задеревацька Стрийського району на Львіщині.

Перший секретар Одеського обкому КПУ Євген Царьков прокоментував подію на Львівщині.

"Відбити ніс Бандері - цього мало. Потрібно повідбивати носи тим керівникам на місцях, які зводять такі пам'ятники і пропагують таким чином фашизм і нацизм", - наголосив Царьков.

У Львівській обласній організації ВО "Свобода" вирішили вночі охороняти пам'ятники Героям України Степанові Бандері, Романові Шухевичу та іншим героям національно-визвольної боротьби.

Нагадаємо, останнім часом постраждало й кілька пам'ятників Леніну.

Інф.: 24tv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити