Книгу видано з благословіння Митрополита Київського і всієї України Епіфанія
Як анонсувалося, днями побачила світ нова книга Зої Ружин "За перемогу, за волю народу!" - вірші та пісенні твори, написані у дні війни.
Зоя Володимирівна Ружин — поетеса, громадський діяч, авторка десятка поетичних збірок, текстів пісень.
Вона Заслужений працівник культури України, Голова всеукраїнської Громадської організації "Поступ жінок-мироносиць", ініціатор та організатор проекту "Мистецький спецназ", який засобами мистецтва надихає воїнів ЗСУ.
У новій поетично-пісенній збірці знана поетеса та активна громадська діячка Зоя Ружин представляє читачам поетичний літопис її думок, який значною мірою відображає стан душі українського народу у скрутні для України часи.
Несподівана кривава війна, яку розпочала агресор росія проти українського народу, вразила все світове співтовариство. Особливо шокуючими були для українців і всіх людей доброї волі ті жорстокі знущання над дітьми, жінками, мирними жителями міст Буча та Ірпінь, які явлені озвірілимиимоскалями у своїй безсердечності. Багато міст і сіл стерто фашистами з лиця землі. Такої озвірілості та мародерства не могли очікувати українці від своїх давніх сусідів, яких вважали братнім народом.
Кожного дня навколо Києва й у Києві було чутно вибухи снарядів, безкінечні канонади. Все нові події днів жахливої війни підіймали в душі жінки хвилю обурення та бажання хоч якось підтримати дух наших Воїнів-Захисників.
І самі собою щоденно народжувалися поетичні рядки з переконливою впевненістю та вірою в неодмінну Перемогу єдиним союзом Збройних сил України, українського народу і всього світового співтовариства, тих держав, які усвідомлюють небезпеку агресора росії для миру у всьому світі. Великий героїзм на захисті незалежності нашої держави проявляють Воїни-Захисники на чолі з командуванням та Президентом України Володимиром Зеленським, який демонструє своє самовіддане служіння незалежності України.
Як творча особистість Зоя Ружин відобразила у поетичному слові свої враження і переживання, прагнула осмислити те, що відбувається. Так було написано близько 200 віршів за короткий проміжок часу. Саме в цей пекельний час відбулося творче духовне співзвуччя Зої Ружин та Світлани Садовенко, які не могли лишатися осторонь і прагнули свій талант і творчий потенціал віддати на служіння і наближення Перемоги. Так було створено
7 пісенних творів. Світлана Миколаївна не лише писала ноти, вона представляла демопрезентацію кожного пісенного твору і виставляла на Youtube. Робила аранжування та музичний супровід, безкорисно ділилася своєю творчою працею з усіма… А учасники Зразкового театру пісні «Ладоньки», а також знані митці та аматори читали вірші Зої Ружин на відеоносії та поширювали їх в Інтернеті.
У книзі є вірш, присвячений громадсько-політичному порталу "Воля народу":
Багаторічна співпраця поєднує Зою Ружин з видатними композиторами Олександром Бурміцьким і Леонідом Нечипоруком, які також на основі віршів поетеси написали патріотичні та ліричні пісенні твори.
А знаний у світі, геніальний ікономаляр Олександр Охапкін проілюстрував книгу своїм вагомим творчим доробком.
Передмову написано Віктором Ющенком (Президентом України 2005-2010 р.р.), письменником Василем Неволовим, головою Правління МГО «Земляцтво Придніпров’я» Леонідом Костюченком, письменницею, журналісткою Тетяною Череп-Пероганич, головою Національної ради жінок України Людмилою Порохняк-Гановською, Почесним головою Спілки офіцерів України Євгеном Лупаковим, заступником директора з навчально-виховної роботи КПК ПВФП Ладою Волошковою, Героєм України Анатолієм Паламаренком, суддею ПАГС, генералом УРК, краєзнавцем Олександром Гаврилюком.
Видання розраховане на студентів і школярів, військові заклади освіти, воїнів строкової служби, митців, увесь український народ та світове співтовариство.
Книга подарункова, А4 формат, кольорова ламінована обкладинка, крейдяний папір, 150 стор.
З питань придбання книги можна звертатися за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Коментарі