Святослав СТЕЦЕНКО, полковник запасу
Мало літер про головне
1. Про проект "Україна"
Або ж український цивілізаційний проект, візія, український стрибок – не має значення. Шукати цей проект не потрібно. Він є. Він є об'єктивно, як єдиний можливий. Його сутність неодноразово сформульована багатьма мудрими.
Ми не маємо умов для революційних технологічних проривів – тож не слід ними зараз перейматися. Ми не зможемо захопити будь-який стратегічний зовнішній ринок, оскільки нас на нього просто не пустять - тож не слід цим зараз перейматися.
Нам нема сенсу будувати індустріальне або модернове суспільство тоді, коли вони доживають останні роки в більш розвинутих країнах, коли їхня агонія вже розпочалася, бо все одне в такий спосіб будемо пасти задніх, і прислуговувати тим, хто це вже давно побудував – тож не слід цим зараз перейматися.

Український проект може бути лише один.
Його сутність відома й проста: обітована земля талановитих людей.
Земля із чистим повітрям, чистою водою, родючою землею. Достатнє здорове натуральне органічне харчування для кожного. Національна система виховання й навчання здорових фізично й психічно людей, з максимальним розвитком талантів і здібностей кожної людини за принципом "сродної праці".

Суспільство, у якому кожна людина, котра чесно й наполегливо працює, має добробут і шану.
Країна, у котрій особа живе в гармонії із суспільством, а суспільство – у гармонії із природою.
Виробництво дорогих товарів найвищої якості для довгострокового використання замість гонитви масового виробництва суспільства споживання. Екологічні самодостатні поселення з розвинутою інформаційною й транспортною інфраструктурою замість індустріальної забудови для людей-гвинтиків.
Відновлення традиційних екологічних технологій у поєднання з передовими науковими досягненнями.
Створив суспільство талановитих хліборобів, ремісників, воїнів, жерців – Україна зможе реалізувати будь-який вектор подальшого розвитку, розробити будь-які технології. Зрештою, опанувати головний ринок – ринок ідей, знань.
На останнє головний чинник, головна складова – Віра.

2. Хто це робитиме?
Деталізувати проект "Україна" маємо ми. Втілити проект "Україна" маємо ми.
Ми – це ті, хто ототожнює себе з українською нацією. Ті, хто готовий жертвувати власним, особистим заради спільного. Ті, для кого поняття роду, нації, Батьківщини є вартісними. Хто не шукає місця, де ліпше, а перетворює на найліпше власне місце. Ті, хто готовий бути солдатом, а не лише генералом.
Головне – ті, хто мають Віру.
Усупереч олігархічному режиму. Не слід сподіватися на "добрих" олігархів. Таких не існує за визначенням.
Усупереч зовнішнім силам. Нема у світі тих, хто зацікавлений в успіху українського проекту.
Усупереч інерції маси – у разі потреби йти проти маси заради маси.
3. Що саме робити?
Нічого нового – усе давно відоме й багато разів описано мудрими.
Створити нове суспільство з нас. Усередині того, яке існує. Із власною системою освіти, господарювання, захисту. Наголошую на захисті. Організація повинна захистити свого учасника за будь-яких умов від будь-якого тиску з боку ворожої держави.
Показати масам: дивіться, з нами ліпше, з нами безпечно, з нами ситно, з нами надійно, з нами впевненість у завтрашньому дні.
Через об'єднання всіх активних громадян у будь-якій формі самоорганізації навчити їх відповідальності, самоповазі й самодостатності, у подальшому залучити до нового суспільства.
У легітимний спосіб взяти владу в селі, мікрорайоні, районі, місті, області, країні.
І втілити проект "Україна".

4. Як діяти?
Нічого нового – усе давно відоме.
Зустріньтеся з однодумцями наживо, створіть спільний фінансовий ресурс – десятину від усіх особистих доходів. Узгодьте основні ідеологічні тези. Щоденною живою особистою пропагандою й агітацією впливайте на всіх, хто вас оточує. Водночас використовуйте всі: інші доступні способи інформування. Обов'язково регулярно розповсюджуйте пропагандистські листівки.
Організуйте власних знайомих на конкретні дії для створення незалежної системи освіти, господарювання, інформування, захисту.
Зв'яжіться з такими самими організаціями вашого району, об'єднайтеся.
Зв'яжіться з такими самими організаціями сусідніх районів, об'єднайтеся.
Зв'яжіться з такими самими організаціями інших областей, об'єднайтеся.

5. Про лідерів
Не чекайте на лідерів. Лідери не з'являються зі шпальт газет, лідери не з'являються з екрану телевізора, лідери не з'являються із трибуни мітингу.
Лідери можуть з'явитися лише знизу, усередині організації, і лише в боротьбі.
Критеріїв виявлення лідерів три.
Перший – особу підтримує дієва організація, учасники котрої діють не за гроші, а за ідею й підтримують особу безумовно. Другий – особа готова жертвувати всім заради перемоги. Третій – особа має успіх у зазначеному в пункті "Як діяти?"
Ще раз наголошую: людина, за котрою є міцна організація на ідейних засадах. Не той, хто закликає прийти всіх небайдужих. Той, хто за будь-якої потреби виводить власну згуртовану й дисципліновану організацію – безоплатно.
За наших умов – той, хто готовий пролити власну кров, а не тікати в разі небезпеки за кордон.

6. Висновок
Усе добре відоме, про що пишуть багато й довго.
Хто вже це робить, чекаю на зв'язок.

Святослав Стеценко, полковник запасу, для Української правди 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити