Зробимо революцію?
Те, що відбувається сьогодні в Україні, виходить за рамки логіки і нормального, здорового глузду. Коли щось подібне коїлося в середині 20 століття у країнах третього світу, тоді тих, хто в цих країнах правив, називали диктаторами. Сьогодні вони вже відповідають за свої дії перед судом. Багато хто з них стоять однією ногою в могилі, а все одно змушені вислуховувати звинувачення за геноцид, що творили з народом.
В Україні ж нині розгул злочинності, мафіозності й бандитизму. Бандити лютують як на вулицях, так і виявляють свою сутність, сидячи в кабінетах, прикрившись або міліційною формою і погонами, або чиновницькою "корочкою", або - депутатським мандатом.
Вони живуть у іншому світі, що суттєво відрізняється від світу реального, в якому 80% населення - жебраки. І владу це влаштовує. Їй потрібні жебраки й залякані, які будуть із собачою відданістю отримувати соціальні картки й ходити в нібито соціальні магазини. Такі індивіди навіть не усвідомлюють, що влада їх принижує і перетворює на бидло.

У країні немає точної оціночної вартості праці. Товари, вироблені в Україні, коштують дорожче, ніж подібні на Заході. Нерухомість, продукти, все - значно дорожче європейського або американського, тоді як доходи українців незрівнянно нижчі тих, хто живе в Європі та Штатах. То чому ж так? Чому в Україні найнижча і неякісна соціалка, тоді як податків українці платять значно більше, ніж громадяни в інших країнах? Чому українці перетворилися на кріпаків?

Відповідь всі знають: гроші розкрадаються. Ось тільки не зрозуміло ким, коли і в яких сумах. Звичайно, всім відомо і про вишки Бойка, і про тендери Колесникова, і про отримання з бюджету грошей підприємствами Єфремова, і про заробіток сина Богатирьової. А кого не потішила новина про те, що син Януковича при татовому президентстві раптом взяв гору страшним талантом бізнесмена і відразу став мільйонером?

Та ось тільки суспільство не має можливості спитати з цих індивідів за розкрадання країни. У суспільства, яке за п'ятою статтею Конституції є єдиним джерелом влади в країні, немає важелів впливу на зажерлися злодіїв-чиновників.

Все, що суспільству зараз залишається - говорити правду, щоби просвітити уми тих, хто заблукав і переконати їх, щоб вони прийшли на вибори й переобрали цю владу. А потім вимагати від інших, нових, суду над усіма урками, які знущалися над українцями.

Давайте говорити правду. Правда - найсильніший зброя, яка обеззброює навіть урок. Давайте відійдемо від подвійних стандартів. Джордж Оруел сказав: «У часи вселенської брехні сказати правду - все одно, що зробити революцію». Давайте зробимо революцію, і тоді наше життя змінитися.

Ліна Тиха,   Конфлікти і закони

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити