Свідок Олексій Наумець, який кілька хвилин знаходився в ліфті з убивцею судді Сергія Зубкова, заявив, що слідчий прокурор Геннадій Рибка тиснув на нього при впізнанні підозрюваних і змусив підписати протокол. Про це він заявив під час допиту в Апеляційному суді Києва сьогодні на сьомому засіданні.
Наумець каже, що слідчий показував на фото Дмитра Павліченка та весь час твердив що це він.
"Це було приблизно так. Питає в мене: "Це він? - Ні, не він. - А ти казав, що він, давай підписуй". І це був слідчий Рибка. Під час впізнання я не впізнав в очі Павліченка, а на фотографії - начебто він. Мене змусили, сказали, що потрібно підписати, що дізнався на сто відсотків. Але я говорив, що схожий. Раніше я був впевнений відсотків на 80, сьогодні - відсотків на 50, що це Павліченко", - відповів Олексій Наумець на питання прокурора, чи на нього тиснули.

Також він розповів, що його двічі змушували з'являтись на допити до прокуратури, і двічі слідчий Рибка стверджував, що вбивця є Дмитро Павліченко. У відповідь на ствердження слідчого Наумець відповідав, що вбивця був вищим на15 сантиметрів за Павліченка-старшого.
Нагадаємо, раніше головний свідок у справі Олексій Наумець розповів в інтерв'ю одному з телеканалів, що відразу заявив слідчому про те, що не впізнаав Павліченка-старшого, але його змусили підписати протокол з показами.
Після закінчення допиту, суддя В'ячеслав Дзюбін переніс засідання на 11:00 4 квітня.

Інф.: gazeta.ua
Фото: news.liga.net

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити