Зеленський у привітанні жодним словом не згадав про ювілейну річницю Української Повстанської Армії 
16 жовтня – не тільки свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників України, День українського козацтва, а й День створення УПА (80 років тому).
Але про це нічого не сказав президент у своєму святковому зверненні:

На це звернула увагу політик, науковець, громадський діяч Ірина Фаріон у відео на своєму YouTube-каналі:

Ірина Фаріон: Зеленський, очевидно, не засвоїв славу, героїзм, одержимість, відважність, нескореність Української Повстанської Армії, яка ніколи не капітулювала… Чи не здається президентові Зеленському, що спеціально «випустити» цей найгероїчніший шматок нашої історії – це означає спаплюжити пам'ять щонайменше півмільйонної армії! Чи не здається йому, що це страшний переступ, який сповільнює нашу сьогоднішню Перемогу?
І чому в назві свята День захисника долучають і «захисниць». Це просто якесь філологічне божевілля. Адже у множині немає роду. Коли кажемо «захисники», то це означає, що туди входять представники різної статі. І не треба туди тулити фемінітив «захисниці»!  
Нагадую: 30 травня 1947 року УГВР (Українська Головна Визвольна Рада – керівний орган українського підпілля) прийняла постанову про визнання 14 жовтня 1942 датою створення Української Повстанської Армії та про введення цієї дати як святкового дня УПА.

Коментарі