9-го грудня 2012 року в центрі Луганська  представники громадського  об'єднання "Луганці" провели акцію на захист політв'язнів в Україні та написали листа до Президента України.
                   Президенту України Януковичу В.Ф.
                   Пане Президент,
 Ми представники Української громади вимагаємо негайного перегляду справ та виправдальних вироків справжнім Українським Патріотам, які жертвують своїм життям заради Великої України.
 1. Павличенко Сергій, звинувачується у вбивстві судді Шевченківського суду міста Києва Зубкова .
 2. Павличенко Дмитро, звинувачується у вбивстві судді Шевченківського суду міста Києва Зубкова .
 3. Андрій Білецький - засновник та лідер організації “Патріот України”, звинувачується у замаху на вбивство громадянина Сергія Колесника.
4. Ігор Мосійчук – Український журналіст, звинувачується по сфальшованій справі “Васильківських терористів”.
 5. Володимир Шпара –  член організації “Патріот України”, звинувачується у сфальшованій справі “Васильківських терористів”.
 6. Сергій Бевз – депутат Васильківської міської ради, екс-голова Київського осередку організації “Патріот України”. Брав активну участь в організації Соціал- Націоналістичної Політичної Партії. Звинувачується у сфальшованій справі  “Васильківських терористів”.
 7. Віталій Княжеський – член організації “Патріот України”. Був поранений провокатором Колесником при нападі на офіс “Просвіти”.
 8. Ігор Михайленко - референт організації “Патріот України”. При нападі на офіс Колесником був поранений у шию. Потім у справі був переведений з потерпілого у злочинця.
 9. Першаков Олексій – член організації “Патріот України”. У місті Генічеськ, захишаючи підлітків Українців від зграї татар убив одного з нападників. Зараз перебуває у СІЗо Запорізьської області. Звинувачується у навмисному вбивстві.
 10 -15. Попович Владислав, Попович Анатолій, Бондаренко Андрій, Ярмоленко Сергій, Уразгельдієв Рустам, Волик Дмитро – “Ніжинські Робінгуди”.Чистили місто від наркоторговців та інших злочинців. Спортсмени. Зізнання злочинців оприлюднили d березні 2010 року. З 13 квітня 2010 року - в СІЗО. Деснянський район Черніговської області оголосив їм вирок від 7 до 12 років ув’язнення.
 16. Віталій Применко. Заарештований у Дніпропетровську за фактом вибуху в місті Слов’янськ. Сфальшована справа.
 17. Віталій Запорожець. Захистив село Семиполки від тероризування працівником МВС. Отримав 14 років ув’язнення.
 18. Артем Головко – член організації “Патріот України”. Затриманий за активну участь у виборчий кампанії.

Інф.: Прес-служба ГО “Луганці”

Коментарі