Альона САФФІР, журналіст, Воля народу
 Шукайте жінку!
Ми, сучасні жінки, жаліємося подругам на відсутність справжніх героїв-романтиків, перечитуємо безліч статей про те, як стати щасливими, але воліємо не помічати той факт, що справжнім чоловікам потрібні справжні жінки.
Українки – найкрасивіші жінки в світі, але напевно це звання нас зіпсувало. Колись жінки всього світу прагнули бути схожими на королеву німого кіно, полтавчанку Віру Холодну, яка підкорювала своєю тендітністю мільйони чоловічих сердець. Сучасні ж українки воліють бути схожими на тих, хто завжди наслідував нас. Ми перейняли невиразний повсякденний стиль одягу, стали розкутішими та менш стриманими, втративши привабливу для чоловіків таємничість.

 Ми прагнемо бути привабливими для сильної статі, але самостійно вирішуємо за чоловіків, що їм в нас подобається більше. Мріємо бути прекрасними та загадковими, але зранку надягаємо штани американських пастухів, скручуємо волосся в пучок, а далі все як у відомому радянському фільмі "скрючилася вся, зіщулилася, як рваний черевик, і почухала на роботу".
Істина ж проста – героям потрібні леді... Більшість сучасних українських жінок перестали бути граційними, жіночними – важка хода, згаслий погляд, змучене обличчя. Можна скільки завгодно звинувачувати сучасний ритм життя та виправдовуватися кар’єрою, саморозвитком, та чи можемо ми вимагати романтики та великих вчинків, якщо самі лінуємося просто бути ЖІНКАМИ.

Королева німого кіно, полтавчанка Віра Холодна

 

На вулицях міст почали зникати жінки! Ті, яких оспівували митці у своїх творах і ті, про яких й досі мріють сучасні чоловіки. Кожної миті, кожну хвилину свого життя жінка має залишатися жінкою – елегантною, цікавою, ніжною. Чоловік мрії може з’явитися будь-якої миті – він не чекатиме того дня, коли зранку у нас з’явиться настрій зробити макіяж, вдягнути красиву сукню та навчитися пускати бісиків очами, – він пройде повз.

Анастасія Лісовська (Роксолана), яка підкорила вродою та мудрістю цілу імперію

  

Мода на unisex багато в чому змінила образ сучасної жінки. Змінила настільки, що іноді ми, жінки, забуваємо про те, що бренди та тренди з їх найдивакуватішими ідеями є лише комерційно вигідними проектами, а ми маємо зберегти своє природне начало. Та й як не крути, посереднього не буває, а sexів* (з англ. "стать") у природі два – чоловічий та жіночий…Всесвітньо відома оперна співачка Соломія Крушельницька


 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити