ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon Найшкідливіший напій у світі визначили вчені

   Охорона здоров'я
Американські вчені назвали найшкідливіший напій у світі.
Ним виявився молочний коктейль з різними добавками.
Фахівці із США протестували декілька напоїв і з'ясували, що найбільш шкідливим є молочний коктейль з суміші молока, арахісового масла та шоколадного морозива.
У порції цього напою міститься майже добова норма калорій для дорослої людини. Більше того, в такому коктейлі - в 3 рази перевищена добова норма жирів.
 

PostHeaderIcon Нинішня Київрада - це узурпація влади, зупинити яку може лише вулиця, - А. Іллєнко

   Політика
Сесія Київради сьогодні розпочнеться, незважаючи на спроби опозиції та громадських активістів зірвати її, заявляють провладні столичні депутати. Передбачений законом термін роботи Київради цього скликання завершився у червні, проте Окружний адміністративний суд столиці визнав, що Київрада цього скликання має право продовжувати роботу.
Представники опозиційних партій та громадські активісти сьогодні мають намір зібрати киян під міською радою, щоб не допустити скликання незаконної сесії, передає Радіо Свобода.
 

PostHeaderIcon Чи готові кияни протистояти свавіллю влади?

   Політика
Опозиційні сили закликають киян прийти пікетувати Київраду зранку 19 серпня
Про це йдеться у спільній заяві партій ВО "Батьківщина", "УДАР" Віталія Кличка та "Свобода". Вони звинувачують владу у спробі продовжити життя Київраді, яка вже закінчила свої повноваження.
"На 19 серпня влада скликає так звану позачергову сесію Київради. Це відбувається на тлі звинувачень на адресу опозиції в начебто блокуванні соціальних виплат. Це відверта брехня
 

PostHeaderIcon Україні пророкують повний колапс

   Економіка і бізнес
Для забезпечення динамічного економічного зростання, оптимальний розмір інвестицій повинен складати 25-30% від ВВП. В Китаї він складає близько 40%.
В Україні ж кардинально протилежна ситуація.
Рівень інвестицій у структурі ВВП впав до критичного рівня. Україна стоїть на краю інвестиційної прірви.
Про це сказав на круглому столі "Економіка Незалежності. Досягнення та втрачені шанси" директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин.
 

PostHeaderIcon Українцям загрожує епідемія ентеровірусних інфекцій

   Охорона здоров'я
В Україні зареєстровано випадки захворювання населення на ентеровірусні інфекції, зокрема в Львівській і Житомирській областях.
Ентеровірусні інфекції є групою інфекційних захворювань, які розвиваються при ураженні організму вірусами роду Enterovirus і характеризуються різноманітністю клінічних проявів: від легких гарячок і простого носіння вірусу до затяжних менінгоенцефалітів, міокардитів, міалгій та інших клінічних форм, зумовлених ураженням центральної нервової системи (ЦНС), серцево-судинної та м'язової систем, шлунково-кишкового тракту, легенів, печінки, нирок та інших органів.
Хворіють переважно діти молодшого віку (від трьох до десяти років). 
 

PostHeaderIcon Українські автовиробники зупинять свої потужності через утилізаційний податок

   Гаряча тема
На сьогодні ряд вітчизняних автовиробників прогнозують можливість зупинки своїх потужностей через неврегульованість питання надання пільг.
Існують загрози, що не всі з них встигнуть відкрити, отримати дозволи та пройти сертифікацію утилізаційних центрів, що може паралізувати ринок з вересня по жовтень.
Ряд виробників замислюються, чи вигідно відкривати утилізаційні центри або простіше сплатити утилізаційний збір?
 

PostHeaderIcon У аліментників забиратимуть майно

   Політика
У Міністерстві соціальної політики мають намір розглянути ініціативу уповноваженого з прав дітей в Україні Юрія Павленка щодо права відбирати майно у злісних неплатників аліментів.
Про це повідомила заступник міністра соціальної політики Лідія Дроздова журналістам у Києві.
"Потрібно це питання вивчити", - прокоментувала ініціативу чиновник.
За її словами, у держави немає можливості повністю взяти на себе обов'язок матеріального забезпечення дітей, один з батьків яких не бажає працювати і, відповідно, не може платити аліменти.
 

PostHeaderIcon Що зробить з українцями пенсійна реформа

   Гаряча тема
Накопичувальна система в пенсійному забезпеченні не повинна діяти на шкоду солідарній - профспілки.
Для ефективної роботи накопичувальної системи потрібно збільшити надходження до бюджету Пенсійного фонду і вирішити ряд інших проблем у пенсійному забезпеченні, вважає Голова Національної тристоронньої соціально-економічної ради Юрій Кулик
Повинні також бути створені відповідна нормативно-правова база, необхідні економічні та організаційні умови і головне - розроблено гарантії збереження накопичених коштів.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3070
mod_vvisit_counterВчора5409
mod_vvisit_counterЦього тижня3070
mod_vvisit_counterМинулого тижня44562
mod_vvisit_counterЦього місяця171607
mod_vvisit_counterМинулого місяця149637
mod_vvisit_counterЗа весь час27783851