
Згідно з графіком щорічних санітарно-технічних заходів на міських мережах холодного водопостачання у ніч з 18 на 19 квітня 2013 "Київводоканал" здійснить промивку водопроводів частини Оболонського району столиці. Про це повідомили в прес-службі ПАТ АК "Київводоканал".
"У зону профілактичних заходів потраплять мережі по вулицях, прилеглих до насосних водопровідних станціях "Оболонь-1"і "Оболонь-2", а саме: Озерна, Героїв Дніпра, Північна, Зої Гайдай, Маршала Тимошенко, Прирічна, проспект Героїв Сталінграду (будинку № № 26-64), а також частково Оболонський проспект (від метро "Мінська" і метро "Героїв Дніпра")", - уточнюється в повідомленні.