 12-го травня в 2013 році відзначається одне з головних родинних свят — День матері. Його традиційно святкують в Європі, в США, в країнах Азії. І така велика популярності цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного. Мами присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради їх щастя.
Святкування Дня матері відбувається у другу неділю травня. Вже протягом ста років цей день стає приємним приводом для того, щоб зателефонувати мамі або приїхати до неї, щоб сказати "спасибі" за її кохання, підтримку і самовідданість.
Іномарка артиста збила велосипедистку
Дружина співака Вітаса, який опинився в центрі скандалу через п'яне ДТП в Москві, стала на захист свого чоловіка. Очевидцям, що знімали наслідки аварії, вона пообіцяла помститися, передає НТВ: ВІДЕО. За словами очевидців, іномарка Infinity артиста збила велосипедистку і спробувала втекти з місця події, але дорогу порушникові перегородила інша машина. Коли постраждала дівчина спробувала поговорити з винуватцем ДТП, той на неї направив пістолет, а потім забарикадувався в машині.
Їжа молодості
Старість – це спадково запрограмоване явище, на розвиток якого ми можемо вплинути, коли ще молоді і про це не задумуємося. З факторів, що впливають на прояви ознак старості, їжа є ключовим. Якою вона повинна бути, щоб і у віці за 60-70 ми почувалися здоровими та активними?
Тема старіння актуальна завжди: древні алхіміки шукали філософський камінь, а сучасні вчені досліджують можливості продовження активного життя людини.
Інтернет-громадськість і журналістів спантеличило відео з "морським чудовиськом" на березі Нової Зеландії
Труп, що напіврозклався, дев'ятиметрової тварини з роззявленою пащею і гострими зубами відобразила на камеру місцева мешканка Елізабет Енн і виклала на YouTube, звернувшись до користувачів з питанням: "Хто-небудь може впізнати це?".
"Цю дивну морську істоту викинуло на пляж Pukehina Beach на березі затоки Пленті (на півночі Нової Зеландії) в результаті сильного шторму. У неї величезна голова і зуби, а також рудиментарні ласти. На вигляд вона досягає близько дев'яти метрів у довжину
 У коментуванні відставки колишнього віце-прем’єра Росії Владислава Суркова вправляються опозиціонери і журналісти, гумористи і поети. Якщо всерйоз поставитися до цієї дискусії, то можна і справді подумати, що йдеться про якогось серйозного політика, а не найзвичайнісінького чиновника, який багато років імітував «ідеологію» у президентській адміністрації... Говорити, що він – серйозний політик чи що він насправді впливав на ідеологію, може тільки той, хто серйозно вірить, що в Росії є політичне життя або що у керівництва цієї держави є хоч-якась ідеологія, крім пристрасті до розкрадання країни, - стверджує журналіст Віталій Портников у статті на Радіо Свобода.
Мужність для обраних
(продовження, початок "Я из националистов героев не делаю, - маршал Жуков" див. тут)
Все віддайте – набутків і слав пустоцвіт
(Навіть з листям лавровим укупі)
Лиш душі не продайте, бо цей дефіцит
Ні по якому блату не купиш.
(Олена Матушек)
Дуже складними були фронтові дороги Юрія Коваленка. Не раз доводилося брати німецьких "язиків", ходити у розвідку, виконувати доручення командуючого фронтом. Під час битви за Київ куля розтрощила кістки на нозі.
Будь байдужим!
Один з українських тижневиків опублікував матеріал, у якому йдеться про те, що українські міністри значно багатші за своїх європейських колег. За оприлюдненою таблицею, лише в трьох високопосадовців статки менше 1 мільйона доларів. Тобто, у найбіднішій країні Європи – найбагатша влада. При цьому реакція співвітчизників на таку інформацію дорівнює нулю. Інакше кажучи, усім просто начхати. Мовляв, ну так, мільйонери вони, і що нам із того? Крадуть? Та годі, це й так усім відомо. Святих у політиці не буває.
Якщо сьогодні когось засмучують такі реалії, максимум обурення – це коментарі на формах і на різних сайтах. Але, як на мене, і там їх меншає. Втомилися, збайдужіли, апатія?..
|