 Вчені з'ясували, який тип жіночого голосу подобається чоловікам. Виявилося, що сильна стать найбільше "заводиться" від дам з високим тембром, які говорять з вираженим придихом, як Тетяна Дороніна, повідомляє ubr.ua з посиланням на 24ukrnews.com.
Якщо жінка говорить так, ніби їй весь час не вистачає повітря, постійно здійснюючи глибокі зітхання, то ця манера розмови найбільше подобається чоловікам. До речі, саме так, з придихом, розмовляли з екрану зірка радянського кіно Тетяна Дороніна і секс-символ світового кінематографу Мерилін Монро. До рівня абсолютної привабливості жінка піднімається, якщо ця манера розмови ще й поєднується з високим голосом. Повідомляє vsefakty.info.
В Італії суд підтвердив вирок на чотирирічне ув'язнення Сільвіо Берлусконі
Апеляційний суд Італії залишив у силі вирок у справі Mediaset про чотирирічне ув'язнення для колишнього прем'єр-міністра країни Сільвіо Берлусконі. Сам екс-прем'єр країни Сільвіо Берлусконі наполягав, що не винен, повідомляє 24tv.ua з посиланням на агентство Reuters (фото:1tvnet.tu).
Нагадаємо, Берлусконі, який заснував і очолив Mеdiaset, звинувачували в тому, що в період з 2002 по 2005 роки разом з іншими керівниками компанії займався махінаціями при купівлі прав на демонстрацію американських фільмів у Італії. Детальніше+ВІДЕО
9 травня в історичних фактах та цифрах
9 травня щороку традиційно відзначалося як свято у колишньому Радянському Союзі – День Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, завершення Великої Вітчизняної війни.
Це одна з найбільш величних і водночас суперечливих дат в історії російського, українського народу, колишніх радянських республік і багатьох країн Європи, повідомляє сайт "Рідна країна" з посиланням на сайт ICTV.
Привітання лідера опозиції Юлії Тимошенко до Дня Перемоги
Я знаю, що сьогодні є багато думок про те, що начебто не варто святкувати День 9 травня, що це не свято, а перемога одного тоталітаризму над іншим; що були жертви, а не було мети, що Україна не здобула, а втратила від цього...
Безперечно, така точка зору має право на існування і ми мусимо приймати її. Але я вас прошу: не дозвольте і не дайте використати цей день як привід для чергового розколу країни.
 Саме сьогодні, 8 травня, народи, що брали участь у Другій світовій війні, відзначають 68-ту річницю підписання акту про беззастережну капітуляцію нацистської Німеччини.
Жахливий расовий експеримент Гітлера та його прибічників зазнав краху. І це дало людству можливість вийти на нову орбіту розвитку. Левову частку тягаря тієї війни винесли народи СРСР. І якщо взяти всі втрати СРСР у війні за 100%, то частка України – 40%.
Про це - в інтерв'ю Радіо Свобода філософа, політолога, історика Сергія Грабовського. Детальніше
День перемоги - і свято, і пучок протиріч і концентрат політизації...
Перемога над фашизмом, без сумніву - дата святкова, гідна святкування, бо фашизм для всіх поневолених народів нічого доброго не ніс. Не ніс звільнення, а ніс смерть і рабство. Але не слід надавати святу густого відтінку фальсифікату... відтінку неправди, підміни понять. Не слід монополізувати перемогу і не слід приватизовувати дату завершення війни! Тим більше - всупереч історичній правді.
Про це об'єктивно й неупереджено розмірковує відомий політик, економіст, громадський діяч Володимир Пилипчук.
Forbes розслідував, як Борис Березовський втратив понад 5 млрд доларів
У 1997 році з капіталом 3 млрд доларів за версією журналу Forbes Борис Березовський вважався найбагатшим російським бізнесменом, - йдеться у матеріалі DT.UA. У 2013 році фінансовий крах міг бути однією з головних причин депресії, яка, можливо, і визначила його смерть. Журнал Forbes спробував з'ясувати, як Березовський, продавши майже всі активи у Росії, примудрився витратити мільярдні статки?
|