Лікарі радять українцям у спеку вживати "здорові" продукти та обмежити перебування на сонці.
Головний дієтолог Міністерства охорони здоров'я України Олег Швець радить українцям їсти у спеку побільше фруктів і овочів, а також рибу та злаки.
"Протягом літніх місяців, безумовно, треба вживати найбільш здорові продукти харчування - овочі, фрукти, продукти зі злаків, рибу", - сказав Олег Швець. За його словами, влітку під час спеки не варто вживати продукти з високим вмістом жирів, цукру, солі, а також м'ясо.