За шість років перебування у Верховній Раді регіонали втратили в Донецькій області підтримку 580 тис. виборців, або 31,3%. Простіше кажучи, третину свого електорату.
Якщо порівняти останню цифру з підсумками президентських виборів (2,44 млн.), то рівень симпатій скоротився майже вдвічі. У світлі цих даних ПР треба було б добряче замислитися, чи треба продовжувати "політику реформ"...
Про це йдеться у статті Євгена Шибалова в
"Дзеркалі тижня".