
На думку голови Служби безпеки Валентина Наливайченка, є підстави вважати, що до масових убивств у Києві причетні співробітники ФСБ Росії.
Про це він розповів на прес-конференції у четвер. За словами Наливайченка у 20 числах грудня 2013 року на полігоні СБУ знаходилися 26 співробітників ФСБ Російської Федерації, а в середині січня 2014 року - 6 співробітників.
Голова СБУ просить російське керівництво повідомити, що вони там робили, їхні звання і посади.