Нардеп: Опозиція - це не "Опозиційний Блок"
В кулуарах Верховної Ради екс-регіонали, які представляють так званий "Опозиційний блок", галасують з приводу того, що їм не дають комітетів, які контролювали б діяльність парламенту та парламентської більшості. На це народний депутат Борислав Береза (Правий Сектор) висловився так: "Опозиція - це не те, що асоціюється з "Опозиційним Блоком". Ми знаємо, що це - екс-регіонали і знаємо, що вони хочуть. Опозиція - це ті, хто не ввійшов у парламентську більшість.