Державотворення - дистанція не спринтерська, а стайєрська. Молодість того не відає
Дивлюся на ці обличчя зі своїми 50 за плечами, посміхаюся поблажливо, а й радісно. Проте питаннячко на язиці так і крутиться. Освічені, просвічені, завзято-заповзяті, енергійні, ерудовані - е-е-ех, дайте точку опори, Світ перевернемо!!!! Та що там та точка! І без неї!!!