Екс-прем’єр України та лідер опозиції Юлія Тимошенко у першому після ув’язнення відеозверненні до громадськості закликала людей повстати і скинути на виборах мафію, яка править в Україні та ігнорує права людей.
Тимошенко заявила, що "сьогодні кожна людина, по суті справи, живе в кримінальній країні, яку побудував Янукович", та на власній долі відчуває, що "закон попирається". А також, що закони для мафії Януковича – ніщо, а права людей не мають ніякого значення. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"Я відчуваю це на своїй власній долі, на своєму власному житті, що що б не було написано в законах, те, що стосується прав людей, сьогодні для мафії Януковича не має ніякого значення. Для них має значення тільки збагачення, корупція і все інше, що вони для себе в Україні влаштували", – каже Тимошенко.

Екс-прем’єр звинувачує Президента Януковича у фізичному та психологічному тиску, який чиниться на неї щодня.

"Кожен день чиниться не просто тиск психологічний і фізичний, а просто кожний день тут перетворюється в пекло абсолютно свідомо, навмисно. І це є план Януковича безпосередньо. Я можу тільки зараз ще раз уявити, наскільки кожна людина в кримінальній поліцейській країні, яку побудував Янукович, безправна і не може покладатися ні на закони, ні на суди, ні на силові структури, тому що все перетворено в мафіозне єдине кримінальне угрупування", – заявила Тимошенко.  

Інф.: 24tv.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити