"Будемо вічно соромитися": як Маккейн захищав Україну
Відомий американський політик сенатор-республіканець Джон Маккейн помер в ніч на 26 серпня.
Він був відомий своєю принциповою позицією щодо України.
Маккейн засуджував російську агресію і закликав світову спільноту допомогти Україні в боротьбі за справедливість.
OBOZREVATEL зібрав п'ять яскравих цитат американського політика на захист України.

- Ми будемо жити з вічним соромом через те, що не дали українцям зброю, щоб вони себе захистили.

- Лідери України описують стратегію президента Росії Володимира Путіна як в (комп'ютерній) грі Pac-Man - укус території України за укусом досить невеликими порціями, щоб не викликати масштабної міжнародної реакції. Але в цей момент має стати очевидно всім, що Путін не хоче дипломатичного вирішення конфлікту. Він прагне домінувати в Україні.
Прийшов час поводити себе жорсткіше з Росією.

- Лавров - це маріонетка бандита і вбивці, який використовував високоточну російську зброю для ударів по лікарнях в Алеппо, порушував права людини по всьому регіону, вторгся в Україну, забрав Крим. Він діяв найбільш кричущим і розбійним чином, і йому нічого було робити в Овальному кабінеті.

- Росія - бензоколонка, яка маскується під країну. Це клептократия, корупція. Це нація, економіка якої спирається виключно на поставки нафти і газу. Тому економічні санкції важливі.

Нагадаємо, в новорічну ніч 31 грудня 2016 Маккейн із президентом Петром Порошенком приїхав до прифронтового міста Маріуполь й погостив у військових.
"Ми підтримуємо їх у боротьбі з путінської агресією", - написав Маккейн у себе в Twitter.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Маккейн помер в оточенні рідних і близьких у віці 81 року. Нещодавно стало відомо, що політик відмовився від подальшого лікування пухлини мозку, яку йому діагностували в 2017 році.

Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити