Централізоване водопостачання подорожчає вдвічі
Виявляється, існуючі сьогодні тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення в середньому по Україні покривають лише 60% її собівартості. Про це повідомили в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.
"В середньому по Україні тариф на водопостачання та водовідведення для населення становить 3 грн. 63 коп. за 1 кубометр води. При цьому економічно обгрунтований рівень тарифу становить 5,97 грн за куб. м", - повідомили в комісії.

За її підрахунками, тарифи, що існують на централізоване водопостачання та водовідведення в середньому по Україні покривають лише 60% її собівартості. А ще ж недавно нам "хтось" в ранзі прем'єра обіцяв - ніяких підвищень ЖКГ.

Мєясо, ти куди - постривай!

Як напевно помітили всі мешканці Києва, м'ясо протягом останніх тижнів на столичних ринках подорожчало на 15-20 гривень.

Зараз свинячий биток можна купити за 75-80 грн/кг, у той час як ще в кінці квітня він коштував не більше 60 гривень. Крім того, помітно подорожчала і птиця. Так, куряче філе виросло в ціні на 10 гривень - з 30 до 40 гривень, індичатини - з 50 до 60 гривень за кілограм.

Експерти як завжди в таких ситуаціях посилаються на суб'єктивні причини - мовляв, ціна на м'ясо підскочила через різкий зріст попиту під час тривалих травневих свят. І більше того - прогнозують, що здешевлення в червні чекати не варто, високі ціни збережуться - влітку зростає споживання свинини і курятини через літніх пікніків з шашликами. Ось і радій після цього льоту і гарній погоді.

Інф.: ua-banker.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити