Кримські готелі та пансіонати підвищили вартість проживання на 15% порівняно з літом минулого року.
Про це розповів виконавчий директор Асоціації зіркових готелів Дмитро Прохоров. І додав, що деякі готелі, категорії чотири або п'ять зірок, підвищили свої розцінки на 30%.
Причина такого різкого подорожчання - рекордний наплив туристів та відпочивальників до Криму торік.

За даними Міністерства курортів і туризму автономії, в 2012 році півострів відвідало 8 134 000 туристів, що на 8,1% більше порівняно з попереднім роком. За інформацією відомства, багато відпочиваючих приїхало і на травневі свята. Так, із 28 квітня по 12 травня в Криму відпочило 176,4 тисячі туристів, що на 29,5% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. «Багато готельєрів вважають, що нинішнє літо буде не менш успішним, ніж минуле», - говорить Прохоров.

Популярність Криму зростає за рахунок росіян, упевнений фахівець із нерухомості Ярослав Цуканов. Він додає, що багато росіян, заробітки яких істотно вищі українських, люблять курорти автономії і вважають їх недорогими. Цуканов відзначив також, що зростає потік небагатих українців, які знімають кімнати на західному узбережжі Криму, за 10-15 хвилин ходьби від моря і з зручностями на вулиці, за 50 грн. на добу.

"Альтернативи такому відпочинку на морі немає", - вважає Цуканов. І додає, що більш заможні українці воліють їздити за кордон, де рівень сервісу значно вищий, ніж на кримських курортах.

Інф.: vidomosti-ua.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити