Українська енергосистема витримала чергову атаку російської армії, але наразі ситуація ускладнилася. У низці регіонів виникли проблеми з електропостачанням.
Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram.
У трьох областях застосували аварійні відключення світла – Укренерго
Сьогодні до вечора діятимуть аварійні відключення у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.
«Головна ціль атаки — знову наша енергетика. Удар витримали. Енергосистема цілісна, але ситуація дуже непроста. Є проблеми з електропостачанням у низці регіонів. Вирішуємо це питання», – повідомив Шмигаль.
За його словами, сьогоднішній удар знову дуже пошкодив обладнання. Знову атака була спрямована проти об'єктів генерації електроенергії, так і проти системи її розподілу.
Через російську атаку Україна почала імпортувати електроенергію з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини та Молдови, щоб система працювала стабільно.
Глава уряду зазначив, що зараз дуже важливо для всіх зменшити споживання електроенергії.
Шмигаль нагадав, що через сприятливі погодні умови низка міст вже ухвалила рішення про завершення опалювального сезону. Це також дозволить краще збалансувати енергосистему.
Нагадаємо, росіяни в ніч на 29 березня випустили по Україні 60 дронів-камікадзе та 39 ракет різних типів. Більшість збила ППО.
Удар ворога знову був націлений на енергетику. Було атаковано об'єкти критичної інфраструктури у Дніпропетровській, Черкаській, Львівській та Івано-Франківській областях.
Цієї ночі цілями ворога стали Канівська та Дністровська ГЕС.

Інф.: Слово і діло

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити