"Регіонал" пропонує ввести з 1 липня 2013 року обов'язковий 1% пенсійний збір при купівлі валюти.
Про це йдеться в законопроекті № 2952 "регіонала" Володимира Зубика, який був зареєстрований до парламенту 30 квітня 2013 року.
Документом передбачається внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2013 рік" щодо надходжень до Пенсійного фонду.

"Пропонується запровадити збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі безготівкової іноземної валюти, а також враховуючи суспільне неприйняття пенсійної реформи передбачено переглянути та удосконалити найбільш соціально неприйнятні положення цієї реформи", - йдеться в пояснювальній записці.

Депутат вважає, що в разі введення такого збору за ставкою 1%, надходження до держбюджету в другому півріччі 2013 складуть орієнтовно від 16,5 млрд гривень до 22 млрд гривень.

Як повідомлялося, нещодавно президент Віктор Янукович доручив Кабміну розробити і подати на розгляд ВР законопроект про введення збору на обов'язкове пенсійне страхування при купівлі валюти суб'єктами господарської діяльності за безготівковий розрахунок.

Нагадаємо, в січні 2011 року Янукович підписав закон, яким скасував пенсійний збір з валютних операцій.

Інф.: ua-banker.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити