Гетьман виявився красенем
УКРАЇНА. ПОВЕРНЕННЯ СВОЄЇ ІСТОРІЇ – НАЦІОНАЛЬНА ПРЕМ'ЄРА ФІЛЬМУ-РОЗСЛІДУВАННЯ
Журналісти розкрили величезну історичну аферу
Автори документального фільму “Україна. Повернення своєї історії” виявили дивовижні факти з минулого.
Росія, Польща, Швеція – знімальна група мандрувала країнами, аби повернути втрачену історію. До роботи над фільмом-розслідуванням залучили не лишень істориків, а й археологів, антропологів, криміналістів. Загалом понад два десятки науковців та вчених із різних країн світу. Для зйомки спеціально облаштували лабораторію.

Українська історія, якої нас навчали – набір вигаданих фактів та чужих героїв. У сучасній лабораторії та в експедиціях дослідники розкрили величезну історичну аферу. У Швеції дізналися таємниці дружини Ярослава Мудрого, у Польщі відшукали могилу короля Данила Галицького, зібрали достовірні згадки про Мазепу та відтворили справжній портрет гетьмана, який не дає спокою Московії упродовж 300 років.
Настав час дізнатися про своїх героїв. До 25 річниці незалежності на каналі "1+1" вийшов документальний проект Україна. Повернення своєї історії. Його можна було переглянути 25 серпня.

Кажуть, в історії краще не копирсатися, щоби не ворушити болючі рани. Але ця думка підходить для ідеального світу, в якому одні країни не захоплюють інші. Журналісти спробували спростувати лише деякі сфальшовані факти.

Ось фільм “Україна. Повернення своєї історії”:

Україна. Повернення своєї історії. Частина 1

Україна. Повернення своєї історії. Частина 2

Україна. Повернення своєї історії. Частина 3

Інф.: 1plus1.ua

Коментарі