46% європейців зізналися, що першим словом, яке прийшло їм на думку, стало "війна"
Ми відчайдушно прагнемо в Європу і з кожним днем ​​розширюємо свої знання про країни Старого Світу. Для простого українця немає жодних проблем назвати продукти, якими знаменита Голландія, будівлі, які символізують Великобританію, або риси характеру, властиві більшості німців. А ось що знають про нас там, на Заході? Чим для пересічного громадянина Європейського союзу примітна України?
Міжнародна компанія TNS вирішила дізнатися відповіді на ці питання. На замовлення Інституту світової політики у восьми державах було проведено опитування. Респондентів попросили назвати одну свою асоціацію зі словом "Україна". Результати виявилися, мабуть, далекими від тих, які ми хотіли б бачити.

46% європейців зізналися, що першим словом, яке прийшло їм на думку, стало "війна". Ще 18% стійко пов'язують назву нашої держави з Росією. Майже кожен десятий опитаний у своїй свідомості створив логічну пару "Україна-бідність".

Певне визнання отримали наші спортивні досягнення - 3% громадян ЄС назвали якусь з українських футбольних команд, а ще два згадали про успішно проведеному нами і поляками "Євро-2012". Ну і куди ж без братів Кличків.

До цих пір є у Старому Світі ті, хто пам'ятають Помаранчеву революцію; що примітно, її респонденти згадували навіть частіше, ніж Євромайдан. А ось одна з головних несподіванок - це низький результат варіанту "красиві дівчата". Лише кожен 30-й опитаний згадав про те, як прекрасні українки.

Iнф.: newsnetwork.tv

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити