Голова Української Республіканської партії, Герой України Левко ЛУК'ЯНЕНКО звернувся з Відозвою до українського народу:
Шановні українці!
Українська Республіканська партія (УРП) стала першою ластівкою у формуванні багатопартійної політичної системи в самостійній Україні. Її політична лінія формувалася з попередніх самостійницьких (націоналістичних) організацій: Української робітничо-селянської спілки (УРСС), Української групи сприяння виконанню Гельсинських угод (УГГ) та Української Гельсинської спілки (УГС), створених борцями за свободу України.

 
До 1991 року УРП йшла сама і кликала український народ під гасло «Хай живе самостійна Україна!». 1991року з ініціативи голови УРП Левка Лук’яненка Верховна Рада проголосила незалежність України. На жаль окупаційну адміністрацію тоді не змогли замінити патріотичними політиками і Україна опинилася під владою наших і чужих злодіїв та ворогів національної державности. Сьогоднішня влада - це переважно діти і внуки катів нашого народу. Вони не змінилися і не покаялися перед українцями за страшні злочини своїх батьків. Ми не примусили їх до цього, бо, долаючи наслідки 70-річного геноциду, ще не відродили належним чином у собі козацький бойовий дух.
 
Українці єдина нація в Європі, яка не обирає своїх національних патріотів (націоналістів) до влади. Саме тому з року в рік все гірше і гірше живемо і займаємо 72 місце в світі за рівнем добробуту.
 
Якщо українська нація хоче стати державницькою нацією, вона повинна знати справжню історію людства, яка свідчить, що рушієм історії є не класова боротьба в середині націй, а боротьба між націями. Тому проти нас і наших дітей чужа влада веде неоголошену війну: слабоалкогольними, алко - та нарко- засобами, тютюнопалінням, поширенням харчів зі шкідливими хімічними добавками та різними іншими способами нищить здоров’я та поширює безплідність молодшого українського покоління.
 
Український інформаційний простір опинився в руках національної меншини, яка 20 років виховує з українців не патріотів своєї Батьківщини, а слухняних собі лакеїв. Двадцять років телеекран заповнений кримінальними історіями, статевою розпустою та всякими сороміцькими картинами, що нищать народну етику й мораль. І нічогісінько немає про сімсотрічну героїчну й самовіддану боротьбу за відновлення своєї державности. Теперішнім інородним окупантам, як і московській імперії, непотрібні українці зі знанням своєї історії, бо історія прищеплює любов до рідного краю і з розпорошеного населення творить консолідовану націю.
 
Вони бояться нашої консолідації, бо здогадуються, що в глибинах української нації поступово зріє така потужна сила, яка змете всіх кровопивців, мов п’явок, зі свого національного тіла.
 
Дивлячись на минулі 21 рік, національний склад Верховної Ради України (у теперішньому складі українців менше третини!) та аналізуючи причини зменшення населення з 52 до 46 мільйонів, Українська республіканська партія починає боротьбу за українізацію органів представницьких і виконавчих органів державної влади під гаслом «Україні — українську національну владу!»
 
Шановні і багатостраждальні українці, атеїсти та віруючі всіх духовних конфесій християн і рідновірів, станьте до лав активних борців за спільну справу! Приєднайтеся до націоналістичних партій, зокрема, до УРП. І кожен будь добрим агітатором та розповсюджувачем друкованих матеріалів за представників КОМІТЕТУ ОПОРУ ДИКТАТУРІ та кандидатів-республіканців!
 
У день виборів піди на виборчу дільницю і не дай владі сфальшувати волевиявлення народу! Годі стояти осторонь політичної боротьби за місце у вищому законодавчому органі України! Від тебе залежить її національний склад!
 
БОРІІМОСЯ Й ПОБОРЕМО! НАМ БОГ ПОМАГАЄ!
 
Серпень 2012 року         Левко Лук’яненко
 
Наші дії у разі зовнішньої агресії:
 
1. Допомагай українській армії активно захищати територію України.
 
2. Будь готовий до самостійної чи в групі партизанської війни проти зовнішнього агресора.
 
3. Намагайся свої бойові дії перенести на територію агресора.
 
4. Для підвищення своєї витривалости не пали і не зловживай спиртним — ті, хто курять і п’ють народжують дебілів і на 5 років менше живуть.
 
5. Для підвищення своєї боєздатности вивчай зброю і тактику партизанської війни Української повстанчої армії.
 
Знай: ідея національної свободи — найпотужніша і найблагородніша з усіх ідей людства.   

Інф. Дух волі

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити