Центральний провід Міжнародної організації "Об'єднання Українських Націоналістів (державників) звернулося до опозиційних політичних лідерів із пропозицією скликати Український Національний Конгрес (УНК), на якому затвердити принципи об’єднання широкого спектру проукраїнських політичних сил і громадських організацій. 
Метою УНК мусить стати напрацювання алгоритму системних змін у державі і суспільстві, які б сприяли ліквідації комуно-олігархічної системи правління, унеможливили сповзання країни у бік тоталітаризму та повернення її у сферу впливу Росії.


Повний текст:
 
   
ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ (державників)
        Реєстраційне свідоцтво Міністерства юстиції України
                        № 2439 04 лютого 2013 р. № 11 

             Пані Юлії Тимошенко, лідеру ВО «Батьківщина»,
        Пану Арсенію Яценюку, голові депутатської фракції ВО «Батьківщина», народному депутату України
             Пану Віталію Кличку, голові політичної партії «Удар», народному депутату України
             Пану Олегу Тягнибоку, голові ВО «Свобода» , народному депутату України
              Позафракційним народним депутатам України: пп. Олесю Донію, Сергію Міщенку, Петру Порошенку
        Копії: Українським Церквам, громадським та неурядовим організаціям, позапарламентським партіям.

                                       Звернення
Центрального проводу Міжнародної організації «Об’єднання Українських Націоналістів (державників)» до лідерів опозиційних фракцій ВР України з пропозицією скликання Українського Національного Конгресу та налагодження системної співпраці народних депутатів з громадянським суспільством

Центральний провід Міжнародної організації: «Об’єднання Українських Націоналістів (державників)» констатує, що українське суспільство визначилося з своїм цивілізаційним вибором, який базується на засадах європейських цінностей, про що чітко затверджено результатами парламентських виборів 2002 р. Кожні наступні вибори засвідчили кількісне зростання прибічників такого цивілізаційного вибору. Але в наслідок певних обставин в країні відбувається гальмування становлення громадянського суспільства. Вважаємо, що подальше зволікання з реалізацією прагнень суспільства несе реальну загрозу існуванню Української Держави. Виходом з ситуації, що сьогодні склалася в Україні, на нашу думку, може стати скликання Українського Національного Конгресу (УНК), на якому будуть затверджені принципи об’єднання широкого спектру проукраїнських політичних сил і громадських організацій.

Вважаємо, що метою УНК мусить стати напрацювання алгоритму системних змін у державі і суспільстві, які б сприяли ліквідації комуно-олігархічної системи правління, унеможливили сповзання країни у бік тоталітаризму та повернення її у сферу впливу Росії.

Першим кроком у цьому напрямку може стати виведення проблемних питань подальшого розвитку України з політичних дискусій у Верховній Раді України в громадський публічний простір.

Враховуючи роз’єднаність проукраїнського спектру громадянського суспільства, відсутність єдиного координаційного центру, звертаємося до вас з пропозицією активно долучитися до скликання УНК і просимо за можливістю як найшвидше визначити з числа помічників народних депутатів України від опозиційних фракцій осіб, які могли б спільно з керівниками громадських організацій та позапарламентських політичних партій, надавати організаційну допомогу у збиранні інформації щодо формування персонального складу Оргкомітету «Українського Національного Конгресу» та конкретних ініціатив зацікавлених сторін.

Просимо лідерів опозиційних парламентських фракцій поінформувати нас щодо ухваленого з цього приводу рішення.

Слава Україні!

З повагою Голова Міжнародної організації 
«Об’єднання Українських Націоналістів(державників)» 
Павло Дорожинський  


Прес-служба ОУН (д)
Прес-служба 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити