Державний концерн "Укроборонпром" переключиться з зовнішньоторговельної діяльності на забезпечення потреб оборони та безпеки України. Про це пише т.в.о. генерального директора концерну Юрій Терещенко.
"Переорієнтація пріоритетів концерну з зовнішньоторговельної діяльності на забезпечення потреб оборони та безпеки України повинна благотворно позначитися і на експортному потенціалі української оборонної промисловості. Адже та військова техніка, яка надходить на озброєння національних збройних сил, краще продається і за кордоном", - пише Терещенко.
 
Також, за словами т.в.о директора “Укроборонпрому”  основним завданням концерну повинна стати повне забезпечення потреб Збройних сил, Національної гвардії та інших військових формувань у новітніх зразках техніки , здійснення модернізації, ремонту та утилізації.
 
“Сьогодні українські військові повинні мати необхідне озброєння і боєприпаси. Це ключовий напрямок нашої діяльності” , – зазначив він.
 
За словами Терещенка, зараз готуються до передачі підрозділам Національної гвардії близько 100 БТР.
 
“Здійснюються й інші нагальні заходи по зміцненню боєздатності наших Збройних сил та інших військових формувань”, – додав він.
 
Нагадаємо, в бюджеті, прийнятому Верховною Радою 27 березня, передбачено фінансування Міноборони в 15 млрд грн.
 
Інф.: espreso.tv

Коментарі