На Донбасі окупанти стягують на передову додаткову зброю - розвідка

"Російське окупаційне командування нарощує бойові можливості передових підрозділів з'єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ шляхом переміщення у райони передових позицій додаткових запасів зброї і боєприпасів", - сказав речник.
Водночас, за словами Гуцуляка, розташування позаштатного озброєння і надлишкової кількості боєприпасів на передовій призводить до зниження рівня заходів безпеки щодо їх обслуговування і зберігання.
Як повідомлялося раніше, на Донбасі за минулу добу бойовики 30 разів відкривали вогонь по позиціях ЗСУ. Так, російські окупаційні війська вели прицільний вогонь із гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, а на окремих напрямках із озброєння БМП. Відмічено також застосування реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град" та мінометів калібром 120 та 82 мм.
https://day.kyiv.ua/
Коментарі