Увечері в понеділок, 25 грудня, Кабінет міністрів України зареєстрував у Верховній Раді проєкт закону про внесення змін у певні законодавчі акти щодо «вдосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби» в Україні.
Відповідний проєкт закону зареєстрований у парламенті під номером 10378.
Зміна правил мобілізації: який граничний вік мобілізаційного резерву рф та України
В Україні найближчим часом представлять законопроєкт щодо змін правил мобілізації. В росії цьогоріч вже підвищили вік мобілізованих.
Текст законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби» (№10378) та супровідні документи наразі не оприлюднені на сайті Ради.
Зауважимо, це ще не гарантує впровадження тих чи інших змін в мобілізації.
Як і анонсувалося, парламент отримав готовий документ, який тепер обговорюватимуть у Комітеті ВР.
Нагадаємо, лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що Кабмін повинен був 25 грудня подати у Раду законопроєкт про мобілізацію.
Раніше також стало відомо, що військові на одній з останніх ставок пропонували мобілізувати додатково ще 450-500 тисяч людей.
Крім того, президент Володимир Зеленський заявив, що не підписуватиме закону про зміни у процесі мобілізації, якщо в документі буде пункт про призов жінок.

Інф.: Слово і діло

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити