УНІАН підготував проект "Виборча ніч-2012: перші враження, оцінки та коментарі"
28 жовтня о 20.00 у прес-центрі інформаційного агентства УНІАН розпочнеться унікальний проект – "Виборча ніч 2012: перші враження, оцінки та коментарі". Одразу після закриття виборчих дільниць та оголошення екзит-полів  свої оцінки перебігу кампанії, що завершилась, самого виборчого процесу дадуть вітчизняні та міжнародні спостерігачі, провідні  експерти, європейські політики та опозиційні кандати-мажоритарники.
Вперше в Україні, за допомогою технології TelePresence  в рамках проекту буде  забезпечено телевізійний зв`язок у реальному часі з можливостю двобічного спілкування та ефектом віртуальної присутності іноземних спікерів.
 Проект “Виборча ніч 2012” в УНІАН відбудеться за підтримки технічного партнера — компанії "Новітні Телекомунікації", який є першим в Україні оператором послуг на основі технології TelePresence (за допомогою технології TelePresence забезпечуються переговорні процеси з ефектом присутності та  одночасним підключенням до 16 країн світу).

Програма заходу:
20:05 - перегляд прямої трансляції оголошення результатів екзит-полів
20:15 – виступ голови Комітету виборців України  Олександра Черненко з інформацією щодо попередньої оцінки перебігу виборів 20:45 - пряме включення з Москви  за допомогою технології TelePresence. Посол України в Російській Федерації розповість про організацію голосування за кордоном.
21:00 - кандидати у народні депутати України  від опозиційних сил щодо перебігу виборів та складнощів цьогорічної кампанії
22:10 – як вплинуть вибори і їх результат на відносини України зі світом?  Представники ПАРЄ – Луїс Фрага, Іспанія та Анна Чурдова, Чехія (віце-президент ПАРЄ 2008-2010)
23:00 – підсумок Кампанії-2012 та її результатів і наслідків для України від міжнародних спостерігачів ENEMO
23:30 - заплановано пряме включення з Брюселя  за допомогою  технології TelePresence. Спеціальний кореспондент УНІАН у Брюсселі Сергій Воропаєв – про те, як обговорюють перебіг українських виборів європейські політики та журналісти, як прогнозують подальший розвиток стосунків України з ЄС в залежності від результатів голосування
00:00 – підсумки, результати, порушення виборчого права під час парламентської кампанії – оцінка громадянської мережі «ОПОРА»
00:30 – Мет Роянські (фонд Карнегі) на прямому включенні з Вашингтону дасть заокеанський погляд на виборчу кампанію в Україні за допомогою технології TelePresence Також очікуються виступи Алекса Міллера, віце-спікера Кнессету Ізраїля, та Джона Віттіндейла, голови Комітету з питань культури та ЗМІ Парламенту Великобританії. Акредитація на всі заходи виключно для журналістів за редакційними посвідченнями. Про можливі зміни  буде повідомлено додатково.

Контактний телефон прес-центру (044) 279-35-23.    


Інф. УНІАН 

Коментарі