У місті Первомайськ Миколаївської області досі невідоме місцезнаходження голови окружної виборчої комісії № 132 Василя Микитюка, який зник разом із печаткою.
Про це заявив голова виборчого штабу кандидата від Об´єднаної опозиції "Батьківщина" Аркадія Корнацького Ігор Пилипчук. За словами Пилипчука, піднімати паніку поки рано - наразі ще робляться спроби зв´язатися з главою окружкому.
За його словами, в приміщенні окружкому № 132 у Первомайську перебуває черговий член комісії. Окружком має зібратися на засідання о 16.00, щоб затвердити підсумковий протокол підрахунку голосів на цьому окрузі.

Нагадаємо, останній раз Микитюка бачили у супроводі народного депутата від Партії регіонів Сергія Майбороди під час силового захоплення бійцями спецпідрозділу «Беркут» будівлі окружкому. Глава окружкому зник разом з печаткою.

Суд прийняв рішення витребувати у ОВК № 132 оригінали протоколів або їхні копії для розгляду в суді позову кандидата в депутати Анатолія Пешехонова. У Першотравневій виконавчій службі прийняли рішення везти до суду оригінали.

Представники опозиції заявили, що суд втручається у виборчий процес.

Виник конфлікт, під час якого в ніч на 2 листопада бійці спецрозділу "Беркут" і судоваі виконавці намагалися силовим шляхом доставити протоколи в суд.

Вдень 2 листопада ОВК № 132 звернулася до суду з клопотанням про скасування постанови щодо витребування протоколів для розгляду їх у залі суду. Миколаївський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про перерахунок голосів в окрузі № 132 в залі суду.

У той же день спецпідрозділ МВС «Беркут» взяв штурмом будівлю ОВК № 132 і вилучив виборчі протоколи. Виборчі бюлетені працівниками міліції були вивезені до Миколаєва.

 Первомайським міським правлінням міліції порушено кримінальну справу  за ч.1 ст.279 Кримінального кодексу України (блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства).

Інф.: nardep.org.ua

Коментарі