Україна, ймовірно, збирає ресурси для нових операцій у 2024 році.
Про це пише німецьке видання Welt.
Журналісти видання зазначають, що Україна, ймовірно, збирає ресурси для нового контрнаступу у 2024 році. Зокрема зауважують, що багато броньованої техніки, яку обіцяли надати партнери українському війську, ще не була використана. Частина техніки взагалі не доїхала. Мова йде й про танки Leopard 1.
«Німеччина та союзники обіцяли надати 200 танків старішої версії. Україна отримала лише 30 одиниць», – пишуть у Welt.
Видання заявляє, що Україна має великі плани. Про це свідчить і список озброєння, який українське керівництво передало США. На думку німецького експерта з безпеки та політичного радника Ніко Ланге, ЗСУ намагаються перейти до мобільної війни, яка так і не реалізувалася під час літнього контрнаступу.
Welt додав, що Залужний погодився на літній контрнаступ лише з політичних міркувань. За даними видання, головнокомандувач не бачив шансів на успіх без достатньої кількості авіаційної підтримки. Тому наступ з використанням техніки він замінив на штурми малими піхотними групами.
«Україна, ймовірно, збирає ресурси для нового контрнаступу наступного року», – заявив Ланге.
Німецьке видання додає, що один з напрямків наступу міг стати плацдарм у Херсонській області.
Раніше писали, що українське та американське військове командування шукають нову стратегію ведення війни з росією, яку ЗСУ змогли б реалізувати на початку наступного року.
Президент Володимир Зеленський обіцяв, що Україна продовжить контрнаступ і намагатиметься досягти результату на полі бою як наприкінці цього року, так і наступного.
Він також відповів, чи задоволений результатами літнього контрнаступу ЗСУ.

Інф.: Слово і діло

Коментарі