За даними української розвідки, спецслужби РФ активно збирають інформацію про об'єкти критичної та військової інфраструктури України за допомогою завербованих навідників. Таким чином країна-агресор готується до масованих зимових ударів.
Про це повідомив представник ГУР Андрій Черняк у коментарі Liga.
Черняк уточнив, що російські окупанти активно готуються до нової хвилі ракетного і дронового терору.
«Масованих обстрілів ще не було. Але ми спостерігаємо, як вони проводять дорозвідку об'єктів і критичної, і транспортної інфраструктури», — сказав він.
Представник ГУР додав, що українські сили також працюють на території Росії. За його словами, спецслужби України проявляють активність із вербування українців для збору інформації, яку фіксують і передають правоохоронним органам для відпрацювання.
У серпні в британській розвідці повідомляли, що російські атаки на енергетичну інфраструктуру України, ймовірно, триватимуть цієї зими.
У жовтні президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна відповідатиме на удари Росії по енергетичній інфраструктурі.
«Мета — зробити атаки неефективними». Що підготувала Україна у відповідь на очікувані зимові удари Росії по енергетиці — CNN
Міністр енергетики Герман Галущенко розповів, що Україна вперше реалізує системи захисту об'єктів критичної інфраструктури від ударів росіян — активну і пасивну. Першу забезпечує ППО, а другу — «системи, про які ми говорити не будемо».
6 листопада міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сказав, що Україна готується до найгіршої зими у своїй історії, оскільки країна-агресор Росія ракетами перевірятиме захист українських електростанцій.

Інф.: NV

Коментарі