В Осиповичах Могильовської області почали будувати табір для найманців «Вагнера».
Він буде розташований за 200 км від кордону з Україною.
Про це повідомляє російське видання «Верстка».
Відомо, що площа табору в Осиповичах становитиме 24 тисяч квадратних метрів.
Він буде розрахований на вісім тисяч ліжок. Роботи з будівництва уже стартували. Втім у виданні стверджують, що таборів буде кілька.
Інформацію про переведення «вагнерівців» до Білорусі підтверджують і їхні родичі. Зокрема, мова йде про тих бойовиків, як перебували в Ростові-на-Дону.
«Одна з родичок з посиланням на свого знайомого повідомила, що підрозділи ПВК «Вагнер», що залишилися в Ростові-на-Дону, направлять до Білорусі. Ще одна співрозмовниця видання розповіла, що її чоловік, який у суботу перебував у Ростові, повідомив їй про відправку до Білорусі «швидше за все», але більше на зв'язок не виходив», – додають у виданні.
Нагадаємо, колишній голова Генерального штабу Великої Британії генерал Річард Даннатт заявив, що Україна має остерігатися можливого нападу «вагнерівців» на Київ, після того, як ватажок Євгеній Пригожин виїхав у Білорусь.
В українській розвідці ж стверджують, що станом на понеділок, 26 червня, немає інформації, що найманці ПВК «Вагнера» перегруповуються та переходять на Білорусь.

Інф.: Слово і діло

Коментарі