У росії спалахнув черговий бунт мобілізованих. На цей раз близько 200 солдатів, які слідували на фронт в Україну на поїзді, збунтувалися через умови перевезення. Про це повідомляють російські пропагандистські канали.
Що цікаво, збунтувалися росіяни не тому, що їх везли в Україну на безглузду смерть, а через скотинячі умови перевезення.
Інцидент трапився 13 січня: поїзд з чотирьох пасажирських вагонів, в яких було близько 200 осіб, був зупинений на станції Улусарка в Липецькій області. Солдати заявили, що не збираються їхати далі, оскільки настали заморозки, а поїзд взагалі ніяк не опалювався.

Російські солдати зажадали від влади чотири тонни вугілля і воду для запуску котла в складі. Тільки за цієї умови вони були згодні продовжити рух. Однак замість затребуваного прибули підрозділи поліції, яким з великими труднощами вдалося приборкати військових.

Нагадаємо, останнім часом мобілізовані у рф дуже часто бунтують через умови утримання в таборах навчання і на фронті. А 5 вересня 2022 року, ще до мобілізації, військові з російського 127-го полку, що входить до складу «1-го армійського корпусу», підняли бунт на південному напрямку, відмовившись далі воювати в Україні.

Інф.: Слово і Діло

Коментарі