Володимир путін готує новий наступ російських військ в Україні, який може розпочатися у лютому-березні. А також готує свою країну до багаторічного конфлікту зі США та їхніми союзниками.
Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на російських чиновників, радників та інших осіб, знайомих із ситуацією.

За словами співрозмовників агентства, навіть путін не може заперечувати слабкості російської армії після того, як його війська втратили більше половини території, захопленої на початку повномасштабного вторгнення в Україну. Постійні невдачі змусили багатьох у кремлі «реалістично ставитися до своїх амбіцій, визнаючи, що навіть утримання нинішньої лінії фронту було б досягненням».

При цьому путін, за словами джерел, як і раніше, переконаний, що переважаючі сили і готовність росії прийняти найбільші з часів Другої світової війни втрати, дозволять їй «перемогти, незважаючи на колишні невдачі».

Джерела стверджують, що росія відновить наступ уже у лютому-березні. Їхні слова підтверджують попередження України та союзників.

Як кажуть співрозмовники агентства, путін вважає, що він не має альтернативи, окрім перемоги в «екзистенційному конфлікті» із США та їхніми союзниками. Крім того, навесні в росії може розпочатися нова хвиля мобілізації.

«Путін розчарований тим, як ідуть справи, але він не готовий відмовитися від своїх цілей. Це просто означає, що шлях буде довшим, кривавішим і гіршим для всіх», – каже засновник політичної консалтингової компанії R.Politik Тетяна Станова.

Росія хоче продемонструвати здатність повернути собі ініціативу на полі бою. Таким чином рф хоче натиснути на Україну і союзників, щоб укласти перемир'я і залишити під своїм контролем окуповані території. Проте навіть люди, близькі до кремля, визнають, що це безнадійно з огляду на вимогу України про виведення російських військ.

Нагадаємо, в ISW вважають, що росія протягом наступних шести місяців готується до рішучих стратегічних дій, щоб повернути собі ініціативу на полі бою.
За словами президента Володимира Зеленського, новий наступ рф може початися абсолютно на будь-якому напрямку.

Інф.: Слово і діло

Коментарі