Вранці у суботу, 13 травня, росіяни обстрілюють дронами західні області України.
Тривога в Україні була оголошена спочатку на сході і півдні, потім вона плавно перекочувала на північні і центральні області, а згодом – на Захід.
Моніторингові пабліки повідомляли про запуск росіянами безпілотників Shahed-136 у бік західних областей. Ворожі цілі фіксували на Житомирщині, Хмельниччині, Вінниччині, Тернопільщині та Чернівеччині.
Починаючи з 05:15 щонайменше по три серії вибухів пролунали на Хмельниччині та Львівщині. Повідомляють про роботу ППО.
В Хмельницькій ОВА обмежились таким повідомленням: «Було чути вибухи в області. Залишайтеся в укриттях! Бережіть себе та своїх близьких».
«Друзі, вибухи на території Хмельницької області. Залишайтеся в укриттях. Не виставляйте жодних фото і відео!», – написав міський голова Хмельницького Олександр Симчишин у своєму Telegram.
Уже після цього кореспонденти «Суспільного» повідомили про низку вибухів у самому Хмельницькому.
Оновлення. Близько 7-ї раку повідомили про відбій повітряної тривоги.
«Станом на цю годину на Львівщині спокійно. Прошу жителів області утриматися від поширення неправдивої інформації про вибухи. Загроза ще триває», – написав голова Львівської ОВА Максим Козицький.
Нагадаємо, речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат після одного з нічних нальотів дронів та попередив українців, що успішна робота української ППО не є гарантією безпеки для громадян, позаяк ніколи не можна передбачити, куди впадуть уламки.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі