Найактивніші бойові дії на фронті станом на суботу, 16 вересня, відбувають на Бахмутському напрямку.
ЗСУ продовжують наступати.
Про це повідомила у Telegram-каналі заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
Зокрема, вона зазначила, що в районі Кліщіївки в результаті ведення наступальних дій наші Сили оборони мали успіх. Противник також безуспішно намагався прорвати оборону в районах Ягідного та Богданівки Донецької області.
Тоді як на Мар’їнському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки Донецької області. Росіяни намагаються витіснити наші війська з займаних позицій. Аналогічна ситуація і на Авдіївському напрямку. Попри наступальні дії ворога, ЗСУ утримують позиції та проводять штурмові дії.
Також заступниця міністра оборони повідомила, що на Мелітопольському напрямку Сили оборони продовжують наступальну операцію, завдають окупаційним військам значних втрат в живій силі та техніці, змушують ворога відходити із займаних позицій.
На Херсонському напрямку наші захисники ведуть контрбатарейну боротьбу, знищують склади забезпечення ворога та наносять ураження по тилах противника.
Нагадаємо, Сили оборони Таврійського напрямку мають частковий успіх у районах Вербового та Новопрокопівки Запорізької області.
Також писали, що бійці 3-ї окремої штурмової бригади показали відео, яке було знято під час боїв за Андріївку Донецької області.

Інф.: Слово і діло

Коментарі