Наразі на фінальному етапі знаходиться створення добровольчого військового підрозділу "Сибірський батальйон" (розглядається також назва "Неросійський батальйон", в оригіналі "нерусский" – ред.) – із представників різноманітних етносів, які живуть на території рф, та незгодні із нинішньою політикою Москви.
Про це стало відомо із інтерв'ю, яке вийшло на Радіо Свобода.
Ініціатором створення цього формування став уродженець Якутська Владислав Аммосов, який понад 15 років будував кар’єру в російських збройних силах та спецслужбах, а нині приїхав захищати на фронті Україну.
За словами, колишнього офіцера Головного управління Генштабу ЗС рф  він готовий хоч зараз у диверсійно-розвідувальній групі йти на територію росії і там знищувати ворогів. Так він називає тих, хто підтримує путінську владу.
Владислав Аммосов пройшов російсько-чеченську війну, шлях від рядового службовця до офіцера, і не приховує – був "імперцем". Його навчали "знищувати цілі країни".
Утім, запевняє – покинув службу ще до окупації Криму росією, роками жив в одній із країн Євросоюзу.
Зазначається, що перевірки українських силових відомств, Владислав Аммосов, запевняє, пройшов. А в Україну, мовляв, хотів потрапити одразу після початку повномасштабного російського вторгнення.
Джерела Радіо Свобода у ЗСУ та українських спецслужбах підтвердили факти із розповіді Владислава Аммосова.
Нагадаємо, навесні 2022 року після повномасштабного російського вторгнення у складі ЗСУ з'явився легіон "Свобода Росії".
Згодом у лавах українських збройних сил створили башкирський воєнізований підрозділ "Башкорт".

Інф.: Патріот Донбасу

Коментарі