Безпілотники рашистів атакували у кілька хвиль, групами, у різних регіонах України, в зонах відповідальності усіх повітряних командувань Повітряних Сил.
Знищено 29 ударних БПЛА з 38, якими Росія масовано атакувала Україну цієї ночі.
"Із 20-ї години 17-го по 04 годину 18 листопада 2023 року російські окупанти атакували Україну з північного та південно-східного напрямків (Курська область, Приморсько-Ахтарськ - РФ) ударними БпЛА типу "Shahed". Усього зафіксовано пуски 38 ударних безпілотників "Shahed-136/131"… В результаті протиповітряного бою знищено 29 ударних БпЛА", - повідомили Повітряні сили ЗСУ.
Зазначається, що "шахеди" атакували у кілька хвиль, групами, у різних регіонах України, в зонах відповідальності усіх повітряних командувань Повітряних Сил.
До відбиття повітряного нападу було залучено авіацію, зенітні ракетні війська, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
Зокрема, на півдні України знищено 8 "шахедів", інформувало Повітряне командування "Південь".
"Вночі 18 листопада 2023 року на південному напрямку підрозділами протиповітряної оборони знищено 8 ворожих ударних БпЛА "Shahed-136/131", з яких 6 на Миколаївщині та по одному на Одещині та Херсонщині", - зазначили в ОК.

Нічна атака дронів
Російські окупанти здійснили чергову масовану атаку дронів на Україну.  О 19:48 18 листопада військові попередили, що група безпілотників рухається з південного сходу. ППО працювала у Хмельницькій, Одеській та Київській областях.
Вранці у Київській міській військовій адміністрації інформували, що ворожі дрони, щоб долетіти до столиці, подолали складний маршрут протяжністю ледь не 1000 км, здійснюючи складні маневри. Для атаки на Київ беспілотники заходили з північного напрямку. За інформацією КМВА, сили та засоби ППО збили усі повітряні цілі, а їх був майже десяток, ще на підступах до столиці.

Інна Андаліцька
Інф.: УНІАН

Коментарі