Ураження командного пункту армії рф в Севастополі призвела до того, що загарбники поспіхом змінюють всю систему захисту окупованого півострова.
Про це заявила речник Оперативного командування Південь Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.
У Криму «тривожно»: вибухи на об'єктах окупованого півострова під час повномасштабної війни
На об'єктах росіян в окупованому Криму за час повномасштабної війни сталося щонайменше два десятки вибухів. Більше – на інфографіці.
«Ураження командного пункту дуже вплинула на систему захисту півострова. Вона перебуває у режимі екстреного переформатування», – повідомила Гуменюк.
За її словами, цей та інші нещодавні удари по військових об'єктах вплинули і на морально-психологічний стан ворожої армії.
«Ми це спостерігаємо і за радіоперехопленнями, і за загальним розвитком бойових подій. Бачимо заміну підрозділів», – зазначила речник ОК Південь.
Гуменюк також додала, що головною ціллю атак є позбавлення окупантів зв'язку у Криму.
«Ціль була саме така: позбавити південний напрямок, зокрема, управління. А зв'язок – це нерви військової операції, тож нехай нервують», – резюмувала вона.
Нагадаємо, що 4 січня ЗСУ знищили командний пункт з'єднання російських військових поблизу Севастополя. Також відомо, що в ході удару по об'єктах армії рф ЗСУ вразили ще кілька ворожих складів.
А сьогодні у Повітряних силах повідомили, що українським воїнам вдалося вразити ворожий пункт управління на авіабазі «Саки».

Інф.: Слово і діло

Коментарі