Генерал армії, колишній очільник Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж звертає увагу на те, що контрнаступ наших воїнів — попри потужну оборону армії РФ бійці ЗСУ маневрують та рухаються уперед.
 На якому етапі знаходиться контрнаступ ЗСУ— аналітика генерала За словами експерта, темпи просування підтверджують той факт, що українським захисникам успішно вдається долати мінні поля, численні укріплення та фортифікаційні споруди російських загарбників. Зрозуміло, що це і справа командування, – враховувати цю складову, шукати слабкі місця та здійснювати маневри.
Це те, що ми зараз робимо, щоб пробити захист противника, перерізати їх логістичні шляхи, звільнити Запорізьку та Херсонську області та рухатись у бік Криму, – підкреслив Микола Маломуж.
Які наразі шанси звільнити Бахмут Як зазначає генерал армії, Бахмут є вкрай важливим містом для команди російського диктатора Володимира Путіна. Збройні сили України уже долучили резерви, щоб оточити цей населений пункт з Півдня і Півночі. Згідно з даними експерта, соладти РФ уже стикнулися з браком боєприпасів, хоча й поки не поспішають тікати з Бахмута. Ми все це передбачаємо, залучаємо наші резерви, рухаємось уперед. Перспектива звільнення Бахмута надзвичайно висока, – зазначає Микола Маломуж.
Що наразі відомо про контрнаступ ЗСУ Станом на 6 серпня наші бійці поступово просуваються на чотирьох напрямках. На Бахмутському напрямку ворог робить усе можливе, щоб досягти паритету з бійцями ЗСУ, тобто зупинити просування українських військ. Окрім того, не припиняється боротьба на Сватівському відрізку фронту. Також Сили оборони активізували ще один напрямок – в районі Вугледара, у населеному пункті Нікольське. Наші воїни мають успіхи на Бердянському і Мелітопольському напрямку.

Інф.: online ua

Коментарі