Та коли розпочнеться контрнаступ - секрет.
Очільник ГУР МО Кирило Буданов заявив, що Україна наближається до знакової битви у своїй новітній історії. Та під час інтерв'ю "РБК Україна" він зауважив, що коли почнеться цей процес - таємниця.
"Щодо обсягів та темпів постачання – звичайно, що хотілося б інтенсифікувати та збільшити ці обсяги. Це абсолютно зрозуміло, виходячи з цих умов, в яких ми знаходимося. Але будемо виходити з того, що маємо", - зауважив Буданов.
Очільник розвідки вважає, що достатні обсяги територій будуть повернуті Україні саме силою - шляхом контроперацій. Та він не розповів, про які саме напрямки йде мова.
"Крим – це частина території України, без повернення Криму ситуація не завершиться. Ніхто її не завершить, як би не хотів", - відзначив Буданов, додаючи, що вихід на кордони 1991-го цього року є досяжним завданням.
Нагадаємо, заступниця міністра оборони Ганна Маляр розповіла, що українські військові вже здійснюють контрнаступальні дії на декількох напрямах. Вона додала, що такими діями можна вважати й оборону міста Бахмут у Донецькій області.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі