Чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко відвідав  фінальні поєдинки XV Міжнародного турніру з боксу серед молоді на призи братів Кличків, які завершилися 22 червня в Бердичеві, і відповів на запитання ЗМІ, - повідомляє sport-express.ua.
- Контракт на бій Володимира Кличка з Олександром Повєткіним дійсно підписаний?
- Дуже сподіваюся на те, що незабаром ми зможемо побачити цей бій, в якому зійдуться два переможці Олімпійських ігор і чемпіони світу. Упевнений, цю зустріч з нетерпінням чекають не тільки в Україні та Росії, а й в усьому світі.Найближчим часом ми зможемо остаточно оголосити дату бою. Єдине, що можу сказати - він пройде восени нинішнього року. Тому залишається тримати кулаки за Володимира, від якого всі чекають видовищного поєдинку.
- Можете охарактеризувати Повєткіна?
- Не хотілося б багато чого говорити про це спортсмена. Адже просто так чемпіоном Олімпіади ніхто не стає. Те ж стосується і титулу чемпіона світу серед професіоналів у суперважкій вазі. Для цього необхідно мати високі спортивними якостями. І всі любителі боксу, впевнений, отримають насолоду від цього протистояння.
Повний текст

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити