Матч 17-го туру чемпіонату Португалії між лісабонськими "Белененсешом" та "Бенфікою" ознаменувався грандіозним скандалом
Напередодні матчу 17 футболістів "Белененсеша" здали позитивні тести на COVID-19.
Керівництво Ліги відмовилося переносити поєдинок, погрожуючи штрафними санкціями. У результаті тренерський штаб виставив на гру 9 гравців, водночас як польові на поле вийшли два воротарі, а в запасі не виявилося нікого.

Після першого тайму рахунок був 0:7 на користь "Бенфіки". Статистика володіння м'ячем складала 17% проти 83% та 0:17 за ударами.

Після перерви у господарів на поле вийшло вже сім гравців, а одразу після свистка на другий тайм один із футболістів "Белененсеша" впав на газон, заявивши, що травмований.

Суддя зупинив матч, оскільки вшістьох заборонено грати правилами.

У соцмережах назвали цей матч найганебнішим в історії португальського футболу.

"Це португальська ліга. "Бенфіка", одна з найбільших команд Португалії, у перерві перемагає "Белененсеш" з рахунком 7:0. Чому? Ні поваги, ні чесної гри. Ганьба", – пишуть у Twitter.

"Цілком безглузда гра вийшла. "Белененсеш" збиралися оштрафувати, якщо вони не брали участь у грі. Потім вони симулювали травму після перерви, щоб гра закінчилася достроково. Ганьба лізі за те, що не змусили відкласти зустріч", – обурені у соцмережах.

Заголовки преси також лають керівництво чемпіонату за відмову перенести гру.

Інф.: obozrevatel.com

Коментарі