12 грудня у Києві Олександр Усик здобув перемогу нокаутом над кубинцем Педро Родрігесом
12-раундовий бій завершився на початку 7-ї трихвилинки.
Таким чином, Усик здобув 9-ту перемогу нокаутом у 9 матчах на профірингу.
Усик зберіг пояс Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO у важкій вазі.

Раунд 7. Усе. Перемога Олександра Усика нокаутом. Чергова комбінація українця.

Раунд 6. Перший нокдаун у поєдинку. Сашко знову провів багато комбінацій і виграв практично всі епізоди. В кінці раунду Усик провів четириударну комбінацію, після якої Родрігес "взяв коліно". Коли кубинець піднявся, раунд уже закінчився. Рахунок Tribuna.com: 60:53 на користь Усика.

Раунд 5. Найцікавіший раунд поки. У середині раунду Усик завдав перші серйозні силові атаки в бою. Українець перехоплює майже всі атаки суперника, якому з кожним раундом вдається все менше. У кінцівці суперники зав'язали бійку, в якій українець виглядав набагато точнішим і агресивнішим. До слова, суперники майже не клінчують. Цей раунд теж начисто виграв Усик. Рахунок Tribuna.com: 50:45 на користь Усика.

Раунд 4. У кутку Усику явно порекомендували більше працювати по корпусу. Всі комбінації Сашка в цьому раунді включали в себе удар по тулубу. Кубинець це, схоже, відчув, і став трохи повільнішим. Рахунок Tribuna.com: 40:36 на користь Усика.

Раунд 3. Родрігес відмінно розуміє, що у нього мало шансів перемогти за очками. Його тактика проста: вичікувати комбінації Усика і намагатися щільно зустріти. Поки не виходить. У середині раунду Усик провів комбінацію з трьох чистих ударів, але кубинець лише розвів руками, мовляв, такі удари Усика йому не страшні. Тим не менше, українець значно активніший, раунд за ним. Рахунок Tribuna.com: 30:27 на користь Усика.

Раунд 2. Усик накидає багато легких ударів, працює комбінаційно. Родрігес продовжує вицелівать і намагається працювати назустріч. Раунд українцю. Рахунок Tribuna.com: 20:18.

Раунд 1. Розвідка. Олександр Усик у постійному русі навколо кубинця, що зайняв центр рингу. Українець більш точний, помітно, що головне завдання Родрігеса - щільно попадати. За рахунок точкових ударів і руху раунд за Усиком. Рахунок Tribuna.com: 10: 9.

Інф.: izvestia.kiev.ua

Коментарі