Футболісти Іспанії виявились безпорадними при пробитті пенальті і в результаті - програли з рахунком 4:2, завершивши свій виступ
Учора був проведений перший півфінальний матч ЄВРО-2020. Зустрічались команди Італії та Іспанії.
Характерно, що  географічне розташування цих країн належить до Півдня Європи. Це виглядає як своєрідне змагання південних частин Європи, протистояння серед яких складало 37 зустрічей. Було 11 виграшів та 15 нічиїх. Перший матч між командами був проведений далекого другого вересня 1920 року і закінчився з рахунком 2:0 на користь іспанців.

Збірні цих країн сповідують різні стилі гри: італійський футбол тяжіє до більш силового стилю, а іспанський - до технічного і тотального володіння м'ячем.
"Батьком" такого ноу-хау став Р.Михелс, завдяки успіхам якого на посаді головного тренера "Аяксу" та "Барселони" ця гра стала більш видовищною та привабливішою, а сам тренер Р.Михелс за досягнення  на чолі вищеназваних нідерландських та іспанських клубів став найкращим тренером повоєнного періоду за версією журналу "The Times".
Хіба що чи не єдиним недоліком такої трансформації команд є мала кількість ударів по воротах супротивників та хиби в розіграші стандартних положень.

Щодо вчорашньої гри: збірна Іспанії захопила ініціативу і домінувала впродовж першого тайму, проте у другому таймі, на 60-й хвилині, італійці провели швидку контратаку і К'єза відкрив рахунок у грі. Перевага італійців тривала до 80-ї хвилини, коли Мората чудовим ударом зрівняв рахунок. Далі іспанці намагалися переграти захисні редути своїх візаві, але, незважаючи на всі їхні зусилля, рахунок гри залишився незмінним - 1:1.
Додатковий час не надав переваги жодній із команд. А далі почалася справжня лотерея: пробиття одинадцятиметрових ударів ... Щоб виявити переможця цього цікавого протистояння, де прагматизм переміг витончену техніку футболу, треба розуміти, що не всі гравці можуть зосередитись і успішно виконати цей удар. Футболісти Іспанії виявились безпорадними при пробитті пенальті і в результаті - програли з рахунком 4:2, завершивши свій виступ.
Італія - Іспанія / Серія пенальті

Що далі? Наразі триває інтрига: хто ж виявиться переможцем другої півфінальної пари - англійці чи данці? Хто ж таки стане гідним супротивником італійцям у грі за звання чемпіона Європи? Бо з 1968 року збірна Італії не вигравала це почесне звання. І ми можемо лише уявити, яка у них буде мотивація, щоб вибороти цей титул. То ж нехай переможе сильніший!!!