Ломаченко проведе перший бій в легкій вазі
Інтернет-видання НВ розповідає все необхідне бажаючим стежити за поєдинком між українським чемпіоном світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василем Ломаченком і володарем титулу WBA у легкій вазі Хорхе Лінаресом, який пройде в легкій вазі.
Бій Ломаченко - Лінарес відбудеться у Нью-Йорку 13 травня орієнтовно о 03.30 за київським часом.

Пряму трансляцію поєдинку покаже телеканал Інтер. НВ проведе онлайн-трансляцію поєдинку та подій навколо нього.

Це перший бій 30-річного українського боксера, який він проведе в легкій вазі. Раніше Ломаченко бився у напівлегкій та другій напівлегкій категоріях. На кону поєдинка чемпіонський пояс 32-річного венесуельця.

Ломаченко провів 11 поєдинків серед професіоналів, в яких перемагав 10 разів (вісім - нокаутом) і одного разу програв за рішенням суддів. Лінарес провів 47 боїв серед професіоналів: виграв у 44-х (27 нокаутів) з них, у трьох програв.

Венесуелець пообіцяв, що зупинить переможну ходу українського володаря поясу WBO у другій напівлегкій вазі. Раніше Ломаченко запропонував Лінаресу парі на 200 тисяч доларів, які дістануться переможцеві бою.

Також український боксер заявив, що в поєдинку проти чемпіона WBA Хорхе Лінареса, який пройде в легкій вазі, хоче відчути те саме, що відчував битий ним Гільєрмо Рігондо, який також піднімався в більшу вагу.

Інф.: nv.ua

Коментарі