І це при тому, що "Фенербахче" - не найсильніша команда
Цього тижня відбуваються матчі 1-го туру групового етапу Ліги Європи. В одному з них сьогодні, 8 вересня, зустрічалися турецький "Фенербахче" та київське "Динамо".
Поєдинок проходив у Стамбулі.
Ліга Європи. Груповий етап. Група "В". 1-й тур
"ФЕНЕРБАХЧІ" (Стамбул, Турція) — "ДИНАМО" (Київ, Україна) — 2:1 (1:0)
Голи: Енріке (35), Бачуайї (90+2) — Циганков (65)
Попередження: Кінг (50), Россі (68), Яндаш (73), Аліоскі (82), Байиндир (90+6) — Гармаш (11), Бущан (87)

«Динамо»: 1.Бущан — 94.Кендзера, 6.Бурда, 34.Сирота, 44.Дубінчак (2.Вівчаренко, 59) — 5.Сидорчук (К), 10.Шапаренко (8.Шепелєв, 68) — 15.Циганков, 29.Буяльський, 7.Кабанов — 19.Гармаш (21.Кравченко, 88).
Запасні: 71.Бойко, 74.Ігнатенко, 3.Боль, 9.Періс, 14.Яцик, 18.Андрієвський, 20.Караваєв, 24.Тимчик, 37.Царенко.

«Фенербахче»: 1. Байиндир (К) — 28. Перес, 41. Солаї, 2.Енріке — 7.Кадіоглу, 27.Крешпу (8.Яндаш, 83), 5.Вілліан, 6.Аліоскі (18.Лінкольн, 83) — 9.Россі (17.Кахведжі, 68), 20.Жоао Педро (23.Бачуайї, 68) — 15.Кінг (13.Валенсія, 68).
Запасні: 70.Егрібаят, 4.Азіз, 10.Гюлер, 21.Осай-Семюел, 26.Зайц, 80.Юксек, 99.Мор.

Фенербахче – Динамо. Короткий огляд від "Копаний м'яч"

«Фенербахче» очікувано заволодів перевагою зі стартовим свистком матчу, проте «Динамо» зустріло суперника гранично жорсткою грою, і це здобуло свій ефект: якийсь час господарі поля не створювали в атаці абсолютно нічого.

І тільки на 25-й хвилині зустрічі виник перший гольовий момент: після подачі з кутового Салаї завдав удару, Бущан зреагував, відбив м’яч прямо перед собою, і вже Енріке погрожував воротам киян, однак і в цій ситуації воротар «біло-синіх» зумів виручити свою команду від голови.

У другій половині першого тайму перевага «Фенербахче» стала більш відчутною, і, в підсумку, на 35-й хвилині матчу це вилилося в гол: Енріке після подачі з кутового виграв боротьбу в повітрі і ударом головою відправив м’яч у ворота «Динамо» — 1:0.

У другому таймі на полі йшла в’язка боротьба, але це не завадило «Динамо» зрівняти рахунок. На 65-й хвилині зустрічі Буяльський прорвався до воріт господарів поля ліворуч, віддав у штрафну площу на Циганкова і той ударом у дотик відправив м’яч точно в нижній кут воріт «Фенербахче» — 1:1. Більше того, через вісім хвилин кияни ледь не вийшли вперед — це Буяльський пробив головою після подачі зі штрафного точно в «дев’ятку», і Байндир неймовірними зусиллями зумів перевести гру на кутовий.

В цілому, пропущений гол зруйнував стрункість у грі «Фенербахче». Незважаючи на серію замін, спрямованих на загострення гри, турецька команда почала грати сумбурно і абсолютно без моментів. Але вже в компенсований час другого тайму турки все вирвали перемогу: після ауту і знижки Бачуайї, залишений без нагляду в штрафній площі, ударом відразу метрів з шести вбив м’яч під поперечину воріт Бущана — 2:1.

Додамо, що в іншому матчі 1-го туру в групі «В» Ліги Європи французький «Ренн» обіграв у гостях кіпрський АЕК — 2:1. У наступному турі в цій групі зіграють: «Динамо» — АЕК, «Ренн» — «Фенербахче». Обидві зустрічі відбудуться 15 вересня.